Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 5026 17.11.2012 14:27
Zpět na seznam inzerátů

CHCI VÍC!

Cena: 1,-

Zajímáš se o zdravý životní styl a zdraví všeobecně? Jsi plný energie, s chutí do práce, otevřen novým věcem? Pak neváhej a přidej se k nám! S námi získáš nejen finanční příjem, zdraví, ale také spoustu přátel a užiješ si i legrace. Požadujeme věk nad 18 let, připojení k internetu výhodou. Nabízíme zázemí silné české firmy, která působí v oblasti zdravotní prevence již 11 let a dosahuje zde četných úspěchů. Odpovídající ohodnocení, kariérní růst, týmovou práci a mnoho dalšího. Ing. Soňa Davidová, nezávislý poradce OKG 03-009540


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Soňa Davidová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: sonadavidova@email.cz
Další inzeráty od uživatele Soňa Davidová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist