Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6571 26.04.2013 21:01
Zpět na seznam inzerátů

Chcete si přivydělat k mateřské?

Cena: -----

Jste na mateřské dovolené a hodilo by se Vám pár tisíc navíc? Přidejte se k nám, jsme česká brněnská firma, která hledá stále nové spolupracovníky. Moc ráda Vám na všechny otázky odpovím a poradím v začátcích. Budete potřebovat pouze základní znalost na PC a přístup na internet. Veškeré zaškolení zdarma od zkušených lidí. Napište si o více informací. Bc. Martina Jindrová 03-009659


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martina Jindrová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: marta.jindrova@seznam.cz
telefon Telefon: 725369016
TOPlist