Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5781 13.02.2013 00:01
Zpět na seznam inzerátů

Chcete pasivní příjem?

Cena: -----

Program ADDWallet vám ho zajistí, přidejte se! ADDWallet Velmi nadějný a jeden z nejrychleji rostoucích online programů, kde každý může vydělávat velmi zajímavé částky. Add Wallet je velmi snadno pochopitelný program a pro denní zisk stačí pouze aktivita cca dvě a půl minuty denně.. Náklady mohou být minimální, možné zisky velmi zajímavé. Navíc každý registrovaný se řadí do systémové matice, kde se dá dosahovat také zajímavých měsíčních zisků. Majitelé Add Wallet zvolili stejný výplatní koncept jako měl ZeekRewards, tedy dobrý pro lidi, co netvoří žádný tým, tak i pro lidi, co chtějí budovat tým. Tento plán je navržen pro dlouhodobé fungování. Můžete zde získat: - Denní pasivní příjem 1-2% za shlednutí sedmi webů.(cca 2,5 minuty času) Tento příjem je vyplácen denně . - Registrací se zapojíte do systémové matice, kde můžete získat provize až z více jak 65 000 členů. Jedná se o matici spillover, tudíž dochází také přelévání(může se pod Vás zaředit člen, které jste neregistrovali vy, ale někdo nad vámi).Řazení je do matrixu 2x10 až 2x15. - Efektivní reklamu v podobě surfu, možné i autorespondery, formuláře s automatickým videm, weby apod. - Osobní pravidelné bonusy za registrace až 20% z ceny statusu a zisky z denních nákupů členů až 10% z první linie a 5% z druhé linie. Registraze zde: http://www.addwallet.net/?id=kesinka69 Více na e-mailu: kesinka69@email.cz nebo skype: kesinka691 Zuza


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Zuzana Petrasova
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist