Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Moravskoslezský kraj Inzerát: 5053 03.10.2012 11:13
Zpět na seznam inzerátů

Čas je veliká deviza !

Cena: 3 000,-

Přeji si potkat člověka – přítele. Chtěl bych potkat kamaráda. Chtěl bych se ráno probudit a z celého srdce se těšit na nový den. Chtěl bych mít kolem sebe upřímné lidi, jak tomu bylo dřív. Také máte podobná přání ? Také už máte dost materialismu ? Já vím - on k životu patří. Ale proč se honit, proč nevydělávat tak, abychom měli opravdu víc času ? Užívat si života, mít dost peněz a ČAS si ten život užít ! Vyděláváme online a dost. Stojí Vám úspora času za otázku ?


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: zdenka Řezaninová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Moravskoslezský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: finance.jistota@gmail.com
telefon Telefon: 607759018
skype Skype: zdenik121
Další inzeráty od uživatele zdenka Řezaninová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist