Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 730 24.03.2011 13:20
Zpět na seznam inzerátů

BAVÍ VÁS PRÁCE NA PC?

Cena: 10 000,-

Hledáte stabilní příjem? Máte přístup k internetu? Nabízím Vám práci pro českou firmu se smlouvou, vhodnou pro maminky na MD (jsem jednou z nich), studenty, zkrátka pro všechny, co mají chuť pracovat hodinku, dvě denně. Motivační programy, doživotní slevy, kvalitní servis, záruky, podpora zkušeného člověka. Žádné závazky, jen možnosti.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Kudrnová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kudrnova.hanka@email.cz
TOPlist