Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4811 31.07.2012 10:25
Zpět na seznam inzerátů

Administrativní práce na PC.

Cena: -----

Hledám člověka - práce na počítači(dlouhodobá spolupráce), zaškolím přes mail nebo facebook- školení cca na 2 dny. Jedná se o jednoduchou každodenní práci na počítači, zadávání dat, vkládání inzerce na zadaný inzertní server, přepis reklamních inzerátů, jednoduchá administrativní činnost, denně práce cca na 30-60 min, i méně záleží na Vaší rychlosti. Požaduji 18 let, spolehlivost, pracovitost, ochotnost učit se, užitelskou úrověň ovládání internetu a PC, 60 min denně přístup k PC a internetu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ivoš Apolenář
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: fleury93@seznam.cz
TOPlist