Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 1642 07.11.2012 08:14
Zpět na seznam inzerátů

Za zkoušku nic nedáte!je toho víc,provize,ankety

Cena: 1,-

Spolupráce s firmami zájemce pro práci doma pro českou velmi prosperující firmu AISA Panel a firma co nabízí pěkné provize za spolupráci, Provize, dárek při první objednávce za cca 500kč. Záleží na mě kolik času práci věnuji - dostanu zaplaceno za to, co udělám. Stačí využít internet. Nevím jak vás , ale mě oslovilo vyplynování anket, dotazníků a výzkumů u různých firem jsem se zdarma registrovala a začala pomalinku po troškách vydělávat korunky a provize a nemůžu si stěžovat navíc jedná se o firmy co vám za vaše názory platí a i za registrace lidí , spousta firem platí poctivě jen to zkusit a nic tím přece neztratíte když to zkusíte ,vše je bez podvodu a bez poplatku, peníze přímo na účet či věcné odměny nebo poukázky na nákupy ,výplata vždy k 15.dni v měsíc a, je lepší registrovat více lidí .Odzkoušeno ,není co ztratit naopak můžete něco získat ,potřeba na registraci d aisa panelu celé jméno a příjmení, celou korespondenční adresu, tel. Kontakt, mailovou adresu ,počet osob v domácnosti -je větší přivýdělek ,a pro provizní stačí vaše prvoobjednávka .Info mailem pro celou ČR+SR,


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Dědková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: dedkovajana@email.cz
telefon Telefon: 737969569
Další inzeráty od uživatele Jana Dědková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist