Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 708 21.03.2011 19:47
Zpět na seznam inzerátů

** Z PŘIVÝDĚLKU STÁLÝ PŘÍJEM **

Cena: -----

Zboží, které kupuje prostě KAŽDÝ a navíc nemáte vůbec co ztratit, když to zkusíte = REGISTRACE zdarma, okamžité slevy 15-30%, doživotní provize, dárky... Navíc úžasně voňavá domácnost a vydělaných hezkých pár korunek navíc!!! Bytová kosmetika a drogerie Dedra Innovations - EKOLOGICKÁ, ČESKÁ A NETESTOVANÁ NA ZVÍŘATECH!! Vše přímo až k Vám domů, žádné chození na poštu!!! Pošlu Vám veškerá info a opravdovým zájemcům zašlu i katalog!! VĚŘTE MI, ŽE TO STOJÍ ZA TO!!!!! NAVÍC DÁREK ODE MĚ ZDARMA - PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK ÚSPĚŠNÝ START ZÍSKÁTE ODE MĚ DÁREK DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V HODNOTĚ 100KČ ZCELA ZDARMA!!! Já si už vybrala jak chci vydělávat více :) zkuste to také NEBUDETE litovat :) ráda Vám zodpovím veškeré otázky ...


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Eva Macháčová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: machacovaeva@centrum.cz
TOPlist