Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Novinka
Autor: PG | 22.07.2011

Změny a vylepšení Výprodeje.cz


Vážení uživatelé Výprodeje.cz,

připravili jsme pro Vás několik změn, které by Vám měly udělat náš portál ještě o něco příjemnějším.

Změna designu

Změna je sice na první pohled nenápadná, ale již na ten druhý zjistíte mimo jiné následující 

  • Každá sekce má svou barvu, což Vám pomůže v lepší orientaci při příchodu na stránky a hned se také dozvíte proč  
  • Zjednodušili jsme výpis slev v sekci Hromadné slevy
  • Zpřehlednili jsme seznam kategorií a filtrování slev
  • Udělali jsme kompaktnější záhlaví a přehled hlavních sekcí

Funkční změny

  • Pamatujeme si Vaší oblíbenou sekci. Pokud zavřete prohlížeš a vrátíte se zpět na www.vyprodeje.cz, tak Vás vždy nasměrujeme do sekce, kde jste byli naposledy. Pokud tedy používáte např. jenom Inzerci a nebo Hromadné slevy, potom ostatní sekce vždy uvidíte jen jako odkaz na liště...
  • ...a protože každá sekce má svou barvu, tak pokud přijdete rovnou na Hromadné slevy, tak i díky modrému pozadí na první pohled víte, že jste tam správně. V Inzerci Vás zase přivítá typická žlutá, a tak dále přes všechny sekce.
  • Odkrýváme ikony až když potřebujete sdílet a zasílat slevy a vidět mapy u slev v seznamu hromadných slev. To vše při najetí myší na danou slevu, takže se v takto zjednodušeném seznamu mnohem lépe vyznáte.

Na další drobnosti pustupně přijdete sami a pokud máte nápad na další vylepšení nebo Vám cokoliv chybí, napiště nám a nebo nechte vzkaz na Facebooku :)

Děkujeme.

Tým Výprodeje.cz TOPlist