Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Novinka
Autor: PG | 22.06.2011

Vaše tipy na výprodeje a slevy


Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vám představit novou službu Vaše tipy, kterou jsme pro Vás spustili.

Komu je služba určena?

Všem, kdo se chtějí pochlubit se svými povedenými výhodnými nákupy a nebo prostě jen chtějí upozornit na super příležitost k nakupování.

Také je ovšem určena všem, kdo se chtějí inspirovat výhodnými nákupy ostatních.

Proč byste se měli chlubit?

Napište Váš tip na výhodný nákup a příště se zase budete moci inspirovat příspěvkem někoho jiného. 

Ale to není všechno!

Každý příspěvek mohou ostatní registrovaní uživatelé ohodnotit a nejvíce hodnocené příspěvky budeme odměňovat. Kdy? Jakmile bude příspěvků více! Doporučte tedy Výprodeje.cz svým známým a bude to brzy :)

Všechny příspěvky lze samozřejmě komentovat, řadit do kategorií a měst a také podle nich vyhledávat a dokonce lze přidat adresu, která ukáže obchod na mapě. Filtry jsou velmi podobné jako v sekci Hromadné slevy, takže vyhledávání je snadné a rychlé.

Rádi přivítáme jakýkoliv dotaz nebo připomínku!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše příspěvky.
 

Tým Výprodeje.czTOPlist