Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 11449 22.03.2014 00:58
Zpět na seznam inzerátů

vydělávejte na vzájemném sdílení reklamy

Cena: 10 000,-

Dobrý den, V tuto chvíli Vám nabízím pravidelnou příležitost, jak si nezávisle na čase a okolnostech vydělat od 1.000 Kč do 10.000 Kč. Tento postup vydělávání peněz je netradiční. Jsem podnikatelem na českém trhu v oboru přímého odkupu realit, finančního servisu a marketingu. Aktivně vyhledávám nové možnosti v reklamě, za které jsem ochoten zaplatit velké částky. Na začátku je důležité se oboustranně poznat a detailně probrat, jak si opatříte peníze nezávisle na Vaší práci či studiu. To vše proběhne na osobním setkání, na kterém se pak dále můžeme společně dohodnout, zda je tato příležitost pro Vás vhodná či nikoli. Peníze si vyděláte vždy, pokud Vy budete kontaktní osobou mezi mnou a možným obchodním vztahem. Doposud mám pro Vás připraveny tyto možnosti zisku: 1. jednorázová odměna 1.000 Kč (za zobchodovaný kontakt přes finance) 2. jednorázová odměna 10.000 Kč (za kontakt, který mě přivede k novému obchodnímu partnerovi) 3. každoroční renta 10.000 Kč (jako odměna, za dlouhodobou spolupráci s obchodním partnerem) 4. jednorázová odměna 1.500 Kč (za informaci, která mě přivede k nemovitosti, na které vytvořím zisk a pomohu druhému prodat) 5. 5% podíl na zisku - za dlouhodobou a kvalitní spolupráci 6. přímé spojení na mé obchodní partnery (kteří Vám poskytnou informovanost, možný zisk, práci či brigádu) 7. veřejné setkávání za účelem informovanosti, vzdělání a školení (učení se zkušeností) 8. naučím Vás, jak si zajít na oběd a to zdarma. Díky tomu, že s sebou vezmete známé. Příklady z praxe: 1. Jistě znáte tu situaci, když příjdete do kina a kouknete na velmi dobrý film a doporučíte jej lidem ve Vašem okolí zcela přirozeně a nezávisle na nucení. Kamarádi a známí to ocení a z velké pravděpodobnosti film na Vaše doporučení navštíví také. Je pouze škoda, že Vám kino nedaruje ani popcorn zdarma za tuto reklamu. 2. Doporučení funguje i opačně. Pokud Vám jídlo v restauraci nechutnalo a obsluha Vás zklamala, zajisté se o to podělíte s okolím aby jste je ochránili před stejně špatnou zkušenstí. 3. Vaše běžné zážitky z cestování, nákupů i používaní běžných věcí v domácnosti Vás vedou k pocitům. Pokud máte dobré pocity a jste spokojeni, běžně o tom říkáte svým známým a svému okruhu přátel. V tuhle chvíli jste nositelé reklamy, ale nikdo Vám za ni nic nedá a nezaplatí. Já ano. Hledám obchodního partnera, nositele know-how, hledače talentů, příjemce zisku. Nositelem reklamy může být kdokoliv. Tato forma brigády nehodnotí lidi, vzdělání, životopis, ani pracovní zkušenosti. Pouze se spolehám na Vaše dovednosti přizpůsobené Vašemu okolí. Pokud jsou výše uvedené informace pro Vás zajímavé a vidíte v nich smyslupný a vzájemně oboustraný obchod, můžeme se potkat na osobním rozhovoru, který se bude konat na základě předchozí domluvy. Pavlačík Ondřejvel +420 777725331


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ondřej Pavlačík
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: vipnavrhovatel@gmail.com
TOPlist