Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 5500 05.01.2013 17:27
Zpět na seznam inzerátů

Úklid domu včetně péče o tři vlkodavy v Praze 4

Cena: 4 000,-

Prosím odpovídejte JEN na mail kamilpost@post.cz. Nepoužívejte odpovědní formulář na této stránce - na tyto vzkazy nebudeme reagovat. Přečtěte si prosím podrobně celý inzerát a odpovídejte jen v případě vážného zájmu. Děkujeme za pochopení... Hledáme brigádnici (sorry, guys ;) na běžný úklid domu (podlahy, nábytek, prach, okna, kuchyně, povlečení, trochu praní a žehlení, v zimě sníh apod. pro dva skromné obyvatele bez dětí), který se dá zvládnout za cca 4 hod. 2xtýdně (bez sněhu) - za 80,- Kč/hod. a ke třema vlkodavům (procházky, česání a péče o jejich prostory) 3xtýdně cca 3 hod. za 70,- Kč/hod., to vše ve dvou pracovních dnech (třeba Po a Čt) a jednom dni víkendovém (třeba So), někdy i více (mnoho sněžení, jednorázové mytí oken ap.). Rádi bychom našli někoho hodně zodpovědného a spolehlivého, kdo dodržuje dohody, nebojí se práce a má rád lidi a psi. Někoho, koho bude práce u nás v domě bavit, užije si pejsků (jeden 5 let a dva 20 měs.) a rád pozná nové, zajímavé lidi (nás... ;) Kdo zvládá svůj vlastní život tak, že se nebude muset vymlouvat na nenadálé okolnosti, nemoci apod. Kdo je pánem svého času a bude moci nastoupit co nejdříve... Prostě takovou malou supermanku... ;) ;) ;) Jsme v centru Kunratic, pár set metrů od busu, dobrý spoj na metro (Budějovická, Pankrác, Pražského povstání, Chodov, Opatov, Háje). Máme zájem jen o dlouhodobou spolupráci (nejlépe několik let) a tak se na tuto dobu stanete součástí naší rodiny. Napište nám prosím pár informací o sobě, abychom si udělali úsudek, proč tuto práci chcete. Potom vás pozveme na návštěvu k nám, abychom se všichni vzájemně "očuchali"... ;)


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Kamil Poštorný
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kamilpost@post.cz
TOPlist