Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6418 12.04.2013 09:06
Zpět na seznam inzerátů

Scout – vhodné pro studenty (celá Cr a Sr)

Cena: -----

Post Scouta (vyhledavače modelů) může pro nás vykonávat kdokoli, kdo se nestydí oslovovat nové tváře na veřejnosti a má příjemné vystupování. Kapacitně není tento post u nás omezen, pro nás, čím více scoutů, tím lépe. Je čistě na scoutech samotných, kolik budou své práci věnovat času, jaké zvolí metody pro oslovení nových talentů a tedy kolik si vydělají, samozřejmě rádi poradíme začínajícím. VELMI DOBŘE FINANČNĚ OHODNOCENÁ PRÁCE. Platí pro celou Cr a Sr. Kontaktujte na 723860500 nebo promowh@gmail.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Helena Nikos
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: produkcebm@gmail.com
telefon Telefon: 723860500
TOPlist