Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 9654 28.11.2013 19:54
Zpět na seznam inzerátů

Roznášení letáčků, práce na PC

Cena: -----

Sháním člověka z Olomouce (Přerova, Vyškova, Červenky), studenta, zaměstnance nebo i při MD, jehož náplní práce by bylo především roznášení a vylepování lístečků v centru města. Brigáda je poměrně časově nenáročná (lístečky se dají roznášet i v odpoledních hodinách). Příjímáme především středoškoláky, ale pokud jste na základní škole a je Vám více jak 15 let, práce je vhodná i pro někoho kdo si potřebuje přivydělat při své práci, není to problém. Zájemci pište do na e-mail, poté se popř. domluvíme na osobním pohovoru.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michal Klapetek
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: steronidas@seznam.cz
telefon Telefon: 731308119
TOPlist