Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Liberecký kraj Inzerát: 1434 25.08.2011 18:43
Zpět na seznam inzerátů

Reprezentant-ka pro podporu prodeje

Cena: 15 000,-

Přijmeme 5-6 šikovných brigádníků na pozici reprezentant/ka pro podporu prodeje na měsíc září. Jedná se o předvádění nově zaváděných produktů a podporu při jejich prodeji po uvedení na trh, komunikaci se zákazníky, poskytnutí informací. Jde o práci v obchodních centrech Kaufland, Tesco, Penny v Libereckém kraji. Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, upřednostňujeme zkušenosti s prodejem, není však podmínkou, zaškolíme zdarma, věk min. 16 let, možnost pracovat min. 2-3 dny v týdnu. Nabízíme: 70 – 110 Kč/hod, mladý a přátelský kolektiv, bonusy za dobře odvedenou práci. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na apollo.high@seznam.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Tomáš Čipera
lokalita Lokalita: Liberecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: apollo.high@seznam.cz
TOPlist