Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Pardubický kraj Inzerát: 6902 27.05.2013 16:21
Zpět na seznam inzerátů

Reklamní asistent/ka

Cena: 15 000,-

"Reklamní agentura v Pardubicích hledá nové reklamní asistenty/ky ve věku 15-40 let do svého týmu. Náplní práce jsou promo kampaně v obchodních řetězcích v Pardubicích a okolí (promo-akce, průzkum trhu, ochutnávky, mediální kampaně). Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, ochotu učit se nové věci. Nabízíme: skvělé finanční ohodnocení, možnost dlouhodobé spolupráce jako HPP, VPP i brigádně. V případě zájmu nám napište své jméno, věk a časové možnosti. "


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Iva Hanzelková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@oncepromotion.eu
Další inzeráty od uživatele Iva Hanzelková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist