Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 5988 01.03.2013 13:21
Zpět na seznam inzerátů

Propagace firmy

Cena: 80,-

Hledam schopne lidi, kteri by mi pomohli s propagaci firmy, rozdej letaku a zakladni info o spolecnosti. Pozaduji spolehlivost, nadseni do prace, vek nad 18 let, zajem vzdelavat se a pozitivni naladu. V pripade zajmu me kontaktujte na 603 338 058 nebo na email dan.kuznetsov.dk@gmail.com. Vydelek od 80 Kc na hodinu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Dan Kuznetsov
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: dan.kuznetsov.dk@gmail.com
telefon Telefon: 603338058
TOPlist