Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 5121 18.10.2012 19:46
Zpět na seznam inzerátů

prodej vánočních kaprů-velmi vysoký výdělek

Cena: 9 000,-

jsme společnost,která se zabývá prodejem vánočních kaprů před markety Kaufland, Lidl, Albert, OBI, Hyperalbert, na celém území severní a jižní Moravy, Vysočiny a západní Slovensko již 20 roků. Je tedy potřeba utvořit skupinu 2 až 3 lidí, kteří se znají, neboť zodpovídáte rovným dílem za svěřené prostředky, vybavení , zboží i hotovost. Obsazenost stanovišť se mění každým dnem, ale pokud máte k dispozici osobní auto, dodávku nebo obytný karavan jež je k této činnosti nutný, je v podstatě jedno, kde prodáváte. Navíc při větší vzdálenosti od místa Vašeho bydliště je schopna naše společnost Vám přispět určitou částkou na pohonné hmoty. Vlastní prodej spočívá v tom, že cca 19.12 přijedete k marketu, zřídíte stanoviště z vybavení, které Vám dodáme a po domluvě s vedoucím pracovníkem pro danou lokalitu převezmete ryby a prodáváte. Zásobování stanovišť provádíme i v noci. Takže ve dne prodáváte v noci hlídáte. Po skončení prodeje 23.12 se provede úklid a předání stanoviště, inventura a vyplacení odměny.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Krajíček
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: krajic.pavel@seznam.cz
telefon Telefon: 777323394
TOPlist