Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihočeský kraj Inzerát: 12838 17.06.2014 16:21
Zpět na seznam inzerátů

Hledám brigadu na léto

Cena: 70,-

Dobrý den, scháním brigádu v Písku, bude mi v září 17 , studuju obor zámečník.Budu rád za každou nabídku,práce se nebojím,pracoval jsem na pile,pomocne práce v zednictví a stavby.Plat bych si představoval 60 až 70 kc naa hod.Děkuji za nabidky


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Denis Vávra
lokalita Lokalita: Jihočeský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: simona7751@seznam.cz
telefon Telefon: 607405522
TOPlist