Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Ústecký kraj Inzerát: 7043 08.06.2013 12:28
Zpět na seznam inzerátů

Hledám brigádu na léto!

Cena: -----

Zdravím, jsem 15ti letá slečna, a nutně bych na léto potřebovala brigádu. Bydlím v Mostě, takže nejlépe přímo ve městě, protože bych asi nebyla schopná nějak dojíždět. Povinnou školní docházku budu v létě už mít ukončenou, takže s tímhle by problém neměl být. Jen pro informaci - jsem romka. Ale myslím, že ani to by civilizovaným lidem nemělo vadit :) Za každý návrh budu opravdu vděčná. Předem díky.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Aneta Ferencová
lokalita Lokalita: Ústecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: bejb-anie@seznam.cz
TOPlist