Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Středočeský kraj Inzerát: 13295 10.07.2014 16:25
Zpět na seznam inzerátů

Hledám brigádu

Cena: 90,-

Dobrý den, jsem 15ti letý student. Sháním brigádu na víkendy. Jsem pracovitý, zručný a upovídaný :D Bydlím v Neratovicích, brigádu hledám v lokalitě kolem Mělníka. Pište spíše na email.Cena lze změnit dohodou. Děkuji Marvan


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jakub Marvan
lokalita Lokalita: Středočeský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kuba.marvan@seznam.cz
telefon Telefon: 734 767 810
TOPlist