Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 7089 11.06.2013 17:24
Zpět na seznam inzerátů

Brigáda na letní prázdniny

Cena: 70,-

Přijmeme na brigádu komunikativní uchazečky s příjemným vystupováním. Jedná se o pozici prodavačky. Stánkový prodej probíhá v OC v Olomouci a jejím blízkém okolí. Stěžejní součástí práce je nabídka a prodej různých produktů, komunikace se zákazníky, odpovědnost za zboží a finanční prostředky. Pracovní doba 2 dny v týdnu od 8.00 do 18.00 hodin, možnost rozvržení pracovních dní podle možností, vhodné pro studenty VŠ jako přivýdělek. Nabízíme práci v mladém kolektivu, možnost získání praxe a zkušeností, dobré platové podmínky.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Rafal Rybacki
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist