Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Liberecký kraj Inzerát: 990 18.05.2011 18:11
Zpět na seznam inzerátů

Brigáda - mimořádná nabídka

Cena: 16 000,-

Liberecká společnost zabývající se reklamní činností, marketingem, hledá vhodné zájemce na pozici Promotér/Promotérka. Pořádáme reklamní kampaně a road show za účelem uvedení a propagace zboží od různých výrobců. Reklamní kampaně se konají v Libereckém kraji (např. Liberec, Jablonec, Nový Bor, Česká Lípa..) Promo-akce začínají od 23.5. 2011 a budou ukončeny 15.7.2011. Brigádník může odpracovat libovolné dny v uvedeném termínu. Požadujeme komunikativnost, energičnost, schopnost učit se novým věcem. Náplň práce je oslovování zákazníků, obsluha zákazníků, zodpovězení veškerých dotazů ohledně produktů, prezentace společnosti, Nabízíme: moderní platové ohodnocení, výplaty denně, příjemné pracovní prostředí, Zaujala-li Vás námi nabízená brigáda, zašlete nám svůj životopis na email: apollo.high@seznam.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Tomáš Čipera
lokalita Lokalita: Liberecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: apollo.high@seznam.cz
TOPlist