Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 5620 22.01.2013 20:38
Zpět na seznam inzerátů

výživový poradce

Cena: 10 000,-

Hledáme nové kolegy do našeho týmu pro práci wellness poradce v Olomouci. Jedná se o dlouhodobou práci s klienty. Flexibilní pracovní doba a výborné finanční ohodnocení. VČ 5-10h/týden = 5 - 10tis kč/měsíc, HČ 15-20h/týden = 15-25tis i více/měsíc. Požadavky: - věk min. 18 let - ochota učit se novým věcem - příjemné vystupování Nabízíme: - kompletní zaškolení zakončené certifikátem - flexibilní pracovní doba - vysoké finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - možnost profesního růstu


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martin Liška
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: liskaHF@seznam.cz
telefon Telefon: 733241711
TOPlist