Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Pardubický kraj Inzerát: 12517 26.05.2014 21:43
Zpět na seznam inzerátů

Tvorba projektů

Cena: 80,-

Do mladého kolektivu hledáme nového člena s možností přivýdělku tvorbou projektů. Vhodné pro studenty i matky na mateřské dovolené. Požadujeme: Velmi dobré komunikační schopnosti a proklienský přístup Práce na pc (Excel, word, internet) Dobrá orientace v administrativě (výhoda) Schopnost učit se novým věcem Nabízíme: Práce v mladém kolektivu Kariérní růst Odborné školení a individuální konzultace Systém odměňování Práce v příjemném prostředí Flexibilní pracovní doba


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jan Richtr
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: RichtrJan@seznam.cz
telefon Telefon: 725475854
TOPlist