Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8534 03.10.2013 13:23
Zpět na seznam inzerátů

Prodej a poradenství

Cena: 10,-

Hledáme nové wellness poradce do Nutričního centra. Vaše práce spočívá v jednání s klienty, internetová a osobní prezentace, průzkum trhu, zákaznický servis. Jsme česká firma s mezinárodním zázemím v oblasti zdravotní prevence. Požadujeme: věk nad 19 let dobré komunikační schopnosti ochotu učit se novým věcem příjemné vystupování a příjemný vzhled Nabízíme: dlouhodobou spolupráci školení v oblasti komunikačních a prodejních dovedností flexibilní pracovní doba možnost cestování Posílejte své strukturované životopisy na kata.horka@hotmail.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Kateřina Horká
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kata.horka@hotmail.com
TOPlist