Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Zlínský kraj Inzerát: 5485 03.01.2013 14:52
Zpět na seznam inzerátů

přivýdělek nejenom pro studenty

Cena: 8,-

Nabízím možnost přivýdělku, později také práci na plný úvazek. Jedná se o práci pro ČMSS, což je renomovaná společnost známá v celé ČR a také v zahraničí. Pracovní doba je volná, minimálně však 8 hodin týdně. Ohodnocení dle odvedené práce. Požaduji: - chuť pracovat - flexibilitu - chuť vzdělávat se - vážný zájem o práci


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radka Koprlová
lokalita Lokalita: Zlínský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: koprlovaradka@seznam.cz
telefon Telefon: 777 663 967
TOPlist