Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 5548 12.01.2013 20:04
Zpět na seznam inzerátů

Práce ve studiu

Cena: 7 000,-

Věnujeme se poradenství ve zdravé výživě a zdravém životním stylu, a protože zájem o naše služby neustále stoupá, hledáme vhodné kandidáty na několik volných pracovních pozic v našem wellness studiu tak i pro práci z domova. Náplň práce: – měření na tělesném analyzéru – aktivní jednání s klienty (analýzy fyzické kondice, výživové konzultace) – zákaznický servis (telefonicky, osobně) – do budoucna vedení týmu nových spolupracovníku Nabízíme: – dlouhodobou práci v oboru Wellness – flexibilní pracovní dobu – školení vedená profesionály – nadstandardní provizní finanční ohodnocení – osobní rozvoj a možnost práce z domova – práci v nejen mladém kolektivu – moznost spolupráce ve více než 80 zemích Požadujeme : – zřetelný zájem o obor, reprezentativní vystupovní, serióznost, flexibilitu, v případě přivýdělku min. 10 h. času týdně Rozhodující pro výběr našich nových spolupracovníků jsou osobní setkání. Kontakt:studio.zdravi.krasy@seznam.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Andrea Kratochvilová
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist