Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 7255 25.06.2013 18:20
Zpět na seznam inzerátů

Práce pro každého :)

Cena: 7,-

Chtěl/a by ses stát členem mladého flexibilního týmu, zabývajícího se zdravím životním stylem? Přidej se k nám a zapoj se do práce s klienty, kteří potřebují pomoci se svým zdravím a problémy. Naše Studio Zdraví a krásy se nachází ve středu města Brna. Práce je vhodná i pro studenty a maminky na mateřské dovolené. Pracovní doma je flexibilní. Minimálně je nutno pracovat 8 hodin týdně – výdělek cca. 7.000,Kč/měsíc. V případě práce na hlavní činnost 20-25 hodin týdně – výdělek 16 až 25.000 Kč/měsíc. Náplní práce je měření na tělesném analyzéru - poradenská služba v oblasti výživy a péče o pleť - sestavování individuálních programů - poskytování zákaznického servisu stálým klientům. Požadavky: - věk min. 18. let - komunikativnost - spolehlivost, zodpovědnost - ochota učit se novým věcem - příjemné vystupování - zájem o oblast výživy a zdravý životní styl Vzdělání v oboru výživy není podmínkou. Kontakt: rybovaV@seznam.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Veronika Rybová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: rybovaV@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Veronika Rybová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist