Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 13140 01.07.2014 22:54
Zpět na seznam inzerátů

Poradce kosmetiky, výživy a sportu

Cena: -----

Do nově otevřeného kosmeticko výživového studia hledáme 4 nové kolegy/ně. Co děláme: analyzujeme fyzickou kondici, upravujeme jídelníčky, pracujeme se speciálním zdravotnickým přístrojem, bioanalyzerem pleti, děláme kosmetické ošetření, proměny image, programy na snížení váhy, nárůst svalové hmoty, zlepšení fyzické kondice a zdraví, organizujeme fit kluby, kosmetické párty a podobně. POŽADUJEME - zájem alespoň o jeden z oborů - věk min 18 let - ochotu učit se - příjemné a seriozní vstupování - spolehlivost NABÍZÍME - kompletní zaškolení zdarma - flexibilní pracovní dobu - adekvátní finanční ohodnocení - skvělý a ochotný kolektiv - kariérní růst a zlepšení vlastního životního stylu


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Eliška Vlachová
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kosmet-vyziv.centrum@seznam.cz
TOPlist