Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 3749 11.04.2012 13:09
Zpět na seznam inzerátů

Organizace a vedení kanceláře

Cena: 150,-

Hledám 3 šikovné lidi do mého týmu na pobočku do Ostravy. Jedná se o péči o klienty, vyřizování e-mailů, propagační akce a klientský servis. Možnost účastnit se také promo akcí. Požaduji dobré komunikační schopnosti, spolehlivost a příjemný vzhled. Praxe s klienty vítaná. Nabízím flexibilní pracovní dobu s adekvátním ohodnocením. Vaše životopisy mi zasílejte na e-mail: opalkova.lucinka@gmail.com.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lucie Opálková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: opalkova.lucinka@gmail.com
telefon Telefon: 737662269
TOPlist