Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 1923 04.11.2011 13:12
Zpět na seznam inzerátů

Operátor / ka

Cena: 17 000,-

Hledáme operátory/ky do zavedeného callcentra na Žižkově. Jedná se o aktivní telemarketing. Skvělé platové podmínky, příjemné prostředí a přátelský kolektiv. Požadujeme: · Příjemný hlasový projev · Aktivní přístup · Komunikační a obchodní dovednosti · Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu Zaujala Vás naše nabídka?  Zašlete nám životopis na adresu: kornel.decastelo@seznam.cz Kontaktní osoba: p. Kornel, tel.: 731 105 881


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Kornel Balog
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kornel.decastelo@seznam.cz
telefon Telefon: 731105881
icq ICQ: 87987333
TOPlist