Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Plzeňský kraj Inzerát: 4791 27.07.2012 00:10
Zpět na seznam inzerátů

Konzultant, komunikace s klientem, administrativa

Cena: 15 000,-

Pro pobočku v Plzni přijmeme spolupracovníky na pozici konzultanta. Náplní práce je komunikace a konzultace s klientem, klientský servis, administrativa. Možnost práce na určitých projektech (sport, vojáci, děti, domácí mazlíčci ...). Vhodné pro studenty, také pro maminky na mateřské dovolené. Požadavky: plnoletost, trestní bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem Nabízíme: ca 10.000,- - 15.000,-/měs., flexibilní pracovní dobu, mladý kolektiv, školení s certifikáty zdarma, praxi ke škole ... V případě zájmu zašlete váš životopis s telefonním číslem na e-mail veronika.faltejskova@seznam.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Veronika Faltejsková
lokalita Lokalita: Plzeňský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: veronika.faltejskova@seznam.cz
TOPlist