Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 6848 23.05.2013 10:03
Zpět na seznam inzerátů

Komunikace s klienty

Cena: 50,-

PRÁCE Komunikace s klienty, s cestovními kancelářemi Odbavování klientů – telefonicky, mailem Zasílání voucherů Zasílání pojistných kartiček Vkládání dat do systému Asistentské práce dle potřeby NABÍZÍME Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře Zaměstnání na Dohodu o provedení práce Zajímavou práci 9.00 – 17.30. V případě volna na zkoušky Vás uvolníme Mzda 50,- Kč/h. + odměny Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy Místo: Brno – Cejl 105/107 POŽADUJEME Spolupráce na 2 měsíce Minimálně SŠ/VŠ vzdělání Velmi dobrá orientace na internetu a PC Dobré komunikační schopnosti Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost Nástup ihned KONTAKT Zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky na email pokynar@invia.cz Kontakt na Vás (telefon + email) Kdy můžete nastoupit? Do kdy můžete pracovat? Kdy potřebujete volno? Jakou školu a s jakým zaměřením studujete? Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel:
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: josef.benes@invia.cz
telefon Telefon: 533111533
Další inzeráty od uživatele Zhanna Baturková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist