Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6833 22.05.2013 12:13
Zpět na seznam inzerátů

INVIA HLEDÁ TALENT !

Cena: 50,-

Nástup ihned, práce na full time (8 hodin denně/5 dní v týdnu) – spolupráce do 1/2 září – při výborných výsledcích možno celoroční spolupráce. Pracovní doba PO – PÁ 9:00 – 18:00 - v případě zkoušek vás samozřejmě uvolníme. Nabídneme vám interní vzdělávání, zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku. Zvýhodněné ceny na dovolenou nejen pro vás, ale také pro vaše rodinné příslušníky. Nejedná se o aktivní telemarketing. Klienty máme, vy jim plníte jejich přání a požadavky. Přidejte se k nám v letní sezoně 2013, vydělejte peníze, poznejte plno nových přátel a zažijte spoustu zábavy! Zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky: Kontakt na Vás (telefon + email)? Kdy můžete nastoupit? Do kdy můžete pracovat? Kdy potřebujete volno? Jakou školu a s jakým zaměřením studujete? Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní... Kontakty: Ostrava email: ostrava@invia.cz  Brno email: brno@invia.cz  Praha email: praha@invia.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Zhanna Baturková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: zhanna.baturkova@invia.cz
telefon Telefon: 533111533
TOPlist