Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Královéhradecký kraj Inzerát: 5265 16.11.2012 11:44
Zpět na seznam inzerátů

Delegát / ka adventní Vídeň

Cena: 750,-

Sháníme delegáta / tku pro průvodcování adventní Vídně v termínu 12.12.2012 pro skupinu. Požadujeme: - perfektní znalost němčiny /angličtina výhodou - průvodcovskou licenci - znalost Vídně - zkušenosti s průvodcováním větších skupin - komunikativnost, spolehlivost Nabízíme: - odměna 750,- Kč


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Markéta Steinerová
lokalita Lokalita: Královéhradecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@atravel.cz
telefon Telefon: 733374819
TOPlist