Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6875 25.05.2013 13:49
Zpět na seznam inzerátů

Data entry Brno – INVIA.CZ

Cena: 70,-

PRÁCE Hledáme šikovného pracovníka na brigádnickou pozici DEO – CENÍKY Zadávání dat do interního systému Aktualizace dat v systému (údaje o hotelích, ceny zájezdů apod.) Drobná administrativní činnost dle potřeby NABÍZÍME Zaměstnání na Dohodu o provedení práce Spolupráce min. 20 hod./týden, flexibilní pracovní doba 6:30 – 17:30 ve všední dny Mzda 70 Kč/h Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy místo: Brno – Cejl 105/107 POŽADUJEME Min. SŠ/VŠ vzdělání ZNALOST MAĎARSKÉHO JAZYKA na komunikativní úrovni (porozumění textu, písemná komunikace) PODMÍNKOU! Velmi dobrá orientace na internetu a PC Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost Nástup ihned KONTAKT Zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky Kontakt na Vás - telefon + email Kdy můžete nastoupit? Do kdy můžete pracovat? Jaké jsou Vaše časové možnosti? Kdy potřebujete volno? Jakou školu a s jakým zaměřením studujete? Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní email: brigada@invia.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: invia.cz
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: 533111533
Další inzeráty od uživatele Zhanna Baturková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist