Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 5791 15.02.2013 00:11
Zpět na seznam inzerátů

Brigáda nejen pro studenty!!!

Cena: 15 000,-

Pro práci na projektu SportGroup hledáme 2-3 nové spolupracovníky!!! Základní požadavky: - ukončené SŠ studium - komunikační schopnosti - kreativita - aktivní přístup ke sportu výhodou (ne podmínkou) Nabízíme: - zajímavou práci na ŽL v mladém kolektivu - časovou flexibilitu - slušné platové podmínky (cca. 10-15 tis. Kč/měsíc, možnost růstu) - případnou dlouhodobou spolupráci Pro možnost získání této pozice zašlete Váš strukturovaný životopis, motivační dopis a případné otázky na: brigada.sportgroup@gmail.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jakub Vágenknecht
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: brigada.sportgroup@gmail.com
TOPlist