Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6863 24.05.2013 11:37
Zpět na seznam inzerátů

Asistent/ka prodejního oddělení

Cena: 50,-

PRÁCE Administrativní podpora prodejního týmu Zapisování smluv do systému Chystání podkladů pro tvorbu prezentací Příprava hromadné pošty Drobná administrativa NABÍZÍME Zajímavou brigádu u leadera v cestovním ruchu Pracovní dobu PO – PA 9,00-17,30 Plat 50,- Kč/h. + odměny Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.) Místo výkonu práce: Brno – Cejl 105/107 POŽADUJEME Nástup 2.5.2013 Minimálně SŠ/VŠ vzdělání (ideálně šikovný student VŠ) Předchozí praxe v administrativě výhodou Velmi dobrá orientace na internetu a PC Organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům KONTAKT Zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky: Kontakt na Vás (telefon + email)? Kdy můžete nastoupit? Do kdy můžete pracovat? Kdy potřebujete volno?  Jakou školu a s jakým zaměřením studujete? Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní e-mail: brigada@invia.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: invia.cz
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: brigada@invia.cz
telefon Telefon: 533111533
Další inzeráty od uživatele Zhanna Baturková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist