Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Pardubický kraj Inzerát: 5693 04.02.2013 14:50
Zpět na seznam inzerátů

Asistent/ka předváděcích akcí

Cena: 15 000,-

Přijmeme příjemné, usměvavé spolupracovníky/ce na místo asistentka předváděcích akcí.Jedná se o předváděcí akce v hypermarketech, náplní práce je informování zákazníků, představování nových výrobků uváděných na trh. Požadujeme časovou flexibilitu 2-3 dny v týdnu, věk 15-40 let, profesionální vystupování, svědomitost.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Iva Hanzelková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@oncepromotion.eu
Další inzeráty od uživatele Iva Hanzelková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist