Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Praha a okolí Inzerát: 6849 23.05.2013 10:19
Zpět na seznam inzerátů

Asistent/ka finančního oddělení

Cena: 70,-

PRÁCE Zpracování smluv, kontrola faktur a plateb Komunikace s prodejním oddělením a obchodními partnery Ověřování příchozích plateb - práce s internetbankingem Zodpovědnost za včasné a správné zpracovaní podkladů NABÍZÍME Místo: Senovážné nám. 5, Praha 1 nebo U Půjčovny 2, Praha 1 Nástup ihned Spolupráce dle domluvy, min. 2 dny v týdnu/8h denně Zaměstnání na Dohodu o provedení práce Mzda 70,-/h. + odměny Prácovní doba PO - PÁ, 9.00 – 17.30 Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy POŽADUJEME VŠ ekonomického zaměření Praxe na obdobné pozici výhodou 100 % pečlivost, spolehlivost a samostatnost Výbornou uživatelskou znalost PC a internetu Organizační schopnosti, důslednost, vysoké pracovní nasazení KONTAKT Zašlete nám životopis spolu s fotografií a odpověďmi na tyto otázky: Kontakt na Vás: telefon+email? Kdy můžete nastoupit? Do kdy můžete pracovat? Kdy potřebujete volno? Jakou školu a s jakým zaměřením studujete? Pokud máte již nějakou praxi – zmiňte se o ní email: asistentka@invia.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel:
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist