Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Ústecký kraj Inzerát: 5636 26.01.2013 14:00
Zpět na seznam inzerátů

Pečovatelske práce v domácnosti

Cena: 140,-

Dobrý den ráda bych našla nejakou brigádu včetně ( hlídaní detí, uklid doma- praní, žehlení, nakupovaní, věšení prádla, apod. Dodělávam si školu obor ( Pečovatelka ) muže to být i starání o starší lidi mam v tom praxi :) baví mě to a byla bych ráda kdybyste mi napsali už se teším :) pište na email. ( kornelie333@email.cz ) Lomonkiewiczová Adriana.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Adriana Lomonkiewiczová
lokalita Lokalita: Ústecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kornelie333@email.cz
telefon Telefon: 722621235
TOPlist