Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Komerční celá ČR Inzerát: 6011 04.03.2013 19:27
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Zajíček na koni hledá dobrovolníky

Cena: -----

Chceš být u koní? Pomáhat dětem? Umíš malovat či zpívat? Máš chuť něco nového vybudovat? Přijeď nám pomáhat do Bučovic u Votic! Zajíček na koni je občanské sdružení, které pomáhá handicapovaným dětem, hlavně pomocí terapie jízdou na koni. Působíme na statku Stáje Artuš v Bučovicích u Votic (13 km od Sedlčan). Organizujeme integrační programy pro zdravé i handicapované děti vč. letních táborů. Hledáme dobrovolníky pro: • práci s dětmi, u koní či na statku, • výpomoc s administrativou, • organizování výstav a jiných akcí (nejen) v Praze. Nezáleží na věku či schopnostech, důležité je mít čas a chuť se něco přiučit. Nabízíme: skvělou partu, víkendy v přírodě, možnost jízdy na koni a dobrý pocit z užitečné práce. Kdo má zájem o další informace, kontaktujte prosím V. Náměstkovou, tel. 731 408 955, v.namestkova@zajiceknakoni.cz Těšíme se na vás! www.zajiceknakoni.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michaela Fürstová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist