Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5915 24.02.2013 10:26
Zpět na seznam inzerátů

práce v Itálii

Cena: 30 000,-

Chceš si vydělat třeba 1000€ ? nebo třeba i víc? Nabízím legální práci,či brigádu v Itálii. Žádné závazky na dobu určitou. Žádná nemorální zacházení. Práce "konzumentky" zvládneš i Ty! Znalost jazyka není povinností,ale jistě výhodou. Základy se naučí každý. Kontaktuj mě prosím na e-mail "lavoro.italia@seznam.cz" nebo na facebooku pod jménem "Cuba Lavoro"


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Cuba Lavoro
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lavoro.italia@seznam.cz
TOPlist