Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 6 Inzerát: 6993 05.06.2013 10:13
Zpět na seznam inzerátů

Pečovatelka do Německa,50,-EUR/den, super nabídka!

Cena: 37 500,-

K paní Hauke 83 let, Bavorsko, paní samostatná, dobrý zdravotní stav hledáme německy hovořící pečovatelku s živnostenským listem. Ubytování, strava zdarma, příspěvek na cestu, plat 1500,-EUR/měs/netto. Pouze pro seriozní zájemkyně 30-65 let. V případě zájmu zašlete prosím CV v němčině + foto + časové možnosti. Nástup a délka pobytu dohodou. Podpora partnerské agentury v místě. Web: www.pecovatelky.eu


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Mgr. Jana Provazníková
lokalita Lokalita: Praha 6
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist