Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6559 09.12.2013 00:21
Zpět na seznam inzerátů

Nabizim slacnam a zenam praci spolecnice Ateny

Cena: 100 000,-

Ahoj hledám dívky ve věku 18-30let , ktere si chteji privydelat . Tydeni výdělek je kolem 2000€ a šikovná slečna si vydělá i mnohém více . Letenku zařídíme . Ubytování zařídíme. Co musíš udělat ty ? Zašli dvě fotografie ( obličej a celá postava ve spodním prádle) , tel číslo a možný nástup.( odlet). Tod vše , nic více nepotřebujem. Tak jestli máš zájem a máš ráda slunce, pláž , nakupování a peníze, tak odepisuj na email. S pozdravem Sandra


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Sandra greece
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: christinegrees@gmail.com
Další inzeráty od uživatele Sandra greece
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist