Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7374 06.07.2013 12:00
Zpět na seznam inzerátů

Manchester

Cena: 6 000,-

Hledam na pracovni pozici cisnik, servirka, catering, barista nebo baristka a barman nebo barmanka,pomocneho kuchare i kucharku dale hledam zeny nebo muze na pracovni pozice baleni zbozi a prebalovani zbozi ve skladu a pripravu zpracovani salatu Pozadujeme: Vek minimalne 18let Aktivni pristup Casova flexibilita Empatii a aservativu Ochotu se ucit novemu Od Zaklady Aj mzda se pohybuje kolem £200 za tyden Zarazeni dle znalosti Aj


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michal Polivka
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: michalpolivka@yahoo.co.uk
TOPlist