Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 15843 04.02.2015 20:14
Zpět na seznam inzerátů

Hotelový animátor u moře 2015

Cena: -----

Zveme Vás na casting animátorů do Španělska a Řecka, kde budeme obsazovat 50 míst animátorů s nástupem v březnu, dubnu, květnu a červnu 2015. Casting se uskuteční v sobotu 28.2.2015 v 10:00 na adrese: Karlínské spektrum, Karlínské nám. 316/7, Praha 8 Na castingu hledáme kandidáty na 50 volných míst v destinacích: Španělsko, Kanárske ostrovy (Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura) Španělsko, Baleárskeostrovy (Mallorca, Menorca, Ibiza) Španělsko, Katalánsko (Lloret de mar, Blanes) Řecko, Kos Nabízené pozice: taneční animátor sportovní animátor dětský animátor allround animátor Požadujeme: Anglický jazyk + jeden z jazyků: němčina, španělština, francouzština Být k dispozici na období minimálně 3 měsíců Nástup na místo v měsícících: konec března, duben, květen, červen 2015 Zájemci o dlouhodobá místa budou na konci sezóny přesunutí ze všech destinácí na Kanárské ostrovy, kde máme animátory celoročně Alespoň základní taneční zkušenosti Kandidáti s animačnímizkušenostmi nebo kandidáti, kteří absolvovali školení budou upřednostnění Nabízíme: Od 600 EUR netto za měsíc (kandidáti se zkušenostmi a s dobrou úrovní němčiny dostanou vyšší plat) Ubytování a strava v hotelu zdarma Vybraní kandidáti dostanou 7-10 denní školení přímo v destinaci, během kterého je hrazené ubytování a strava. Více info na: info@rilife.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Filip Hašek
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@rilife.com
Další inzeráty od uživatele Filip Hašek
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist