Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12399 19.05.2014 14:40
Zpět na seznam inzerátů

Hledáme testery cestovního ruchu

Cena: 10 000,-

Nabízíme velmi atraktivní jednorázovou brigádu jako testeři cestovního ruchu. Hledáme muže a ženu na jednorázovou brigádu, kvůli absenci našich zaměstnanců. Co nabízíme: Cestování do cílové destinace po celém světě. Testování a zaznamenávání kvality služeb našich partnerů v cestovním ruchu jako nezávislá osoba. Po celou dobu dovolené provádíte reklamní činnost propagací světových značek, fotografováním oblečení apod. Dovolená zdarma 7-10 dní Letenky a ubytování máte předem hrazeno Peněžní odměna za propagaci značek Co požadujeme: Pár muže a ženu ve věku 22-27 Platné elektronické pasy s čipem s minimální platností půl roku do předu Flexibilitu (možnost odletět do 14ti dní) Znalost angličtiny (alespoň mírně pokročilý) Zodpovědnost a komunikativnost V případě zájmu nás kontaktujte na emailovou adresu myeasytravel@email.cz, do emailu napište Vaše jméno, věk, adresu, dosažené vzdělání, úroveň znalosti AJ a Vaše foto. Ze zájemců si vybereme jeden pár, kterému zašleme veškeré podrobné informace.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ing. Jaroslav Dostál
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: myeasytravel@email.cz
TOPlist