Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 10132 08.01.2014 11:12
Zpět na seznam inzerátů

Brigáda v zahraničí - Španělsko - Léto 2014

Cena: -----

Brigáda v zahraničí - Španělsko - Léto 2014 Placená stáž pro studenty Pozice: číšník/servírka, pokojská, pomocná síla do kuchyně, recepční. Pracovní doba a plat: 300-400 eur/měsíčně, 40 hod./týdně. Nabízíme: ubytování a stravování zdarma. Požadujeme: věk 18-28 let, dobrá znalost AJ. Znalost ŠJ a dalších jazyků je výhodou. Nástup: květen-červen, doba trvání: 3-6 měsíců.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Sviatoslav Stestits
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@swsgroup.cz
telefon Telefon: 774074113
icq ICQ: 26500205
TOPlist